Hania ma charakterek, to widać. Kiedy angażuje się w jakieś przedsięwzięcie, to na całego. W związku z tym często wpada w tarapaty. Zawsze jednak wychodzi z nich obronną ręką.

Seria autorstwa Megan McDonald o rezolutnej dziewięciolatce podbiła serca czytelniczek na całym świecie i liczy już 14 tomów.

„Hania Humorek” ma wszystko to, co decyduje o fascynującej lekturze: superbohaterkę, wciągającą akcję, zabawne ilustracje, duże litery. Przeczytasz jednym tchem!

Książki o Hani Humorek można kupić jako oddzielne tomy, a także zebrane po trzy w cyklu „Wielkich ksiąg Hani Humorek”

Hania Humorek zostaje gwiazdą (audiobook)

Hania Humorek zazdrości Julce Wróbel zdjęcia na pierwszej stronie gazety. Próbuje więc na różne sposoby także zdobyć sławę. Ale wszystkie jej wysiłki kończą się tym, że staje się jeszcze bardziej „niesławna”.

Hania Humorek ratuje świat (audiobook)

Na lekcji o środowisku Hania z przerażeniem dowiaduje się o niszczeniu lasów równikowych i o zagrożonych gatunkach zwierząt, które żyją również na jej podwórku – nie wspominając już o okropnych zwyczajach własnej rodziny, która nie zbiera surowców wtórnych.

Hania Humorek przepowiada przyszłość (audiobook)

Pierścień Hani ma niezwykłą moc. Pozwala na przepowiadanie przyszłości. Wróżby Hani są naprawdę zadziwiające. Dowiadujemy się, że odnajdzie się maskotka Klubu Siusiającej Ropuchy, że Hania dostanie nagrodę za dyktando, a jej nauczyciel sprawi sobie nowe okulary, bo się zakocha.

Doktor Hania Humorek (audiobook)

Przed klasą Hani niesłychane zajęcia – mają poznawać budowę ludzkiego szkieletu. Będą nawet odwiedzać szpital. Hania z przyjaciółmi postanawia przeprowadzić eksperyment, który okaże się źródłem nie lada kłopotów…

Hania Humorek ogłasza niepodległość (audiobook)

Historia walki o niepodległość Stanów Zjednoczonych zrobiła na Hani kolosalne wrażenie. Dziewczynka postanawia postawić na niepodległość: koniec słuchania rodziców, koniec znoszenia towarzystwa młodszego brata. Jednak szybko okazuje się, że to wcale nie jest takie proste…

Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata (audiobook)

Hania Humorek jest jedyna w swoim rodzaju i dobrze o tym wie. Aż pewnego dnia w jej życiu pojawia się Mania Pisania. Dziewczynki są podobne jak dwie krople wody. Czy Mania Pisania stanie się najlepszą przyjaciółką, czy najgorszym wrogiem Hani Humorek?