Wydawnictwo Egmont rozpoczyna wydawanie oficjalnych książek dla fanów niezwykle popularnej gry online – Roblox. W ramach cyklu ukażą się: „Roblox. Encyklopedia postaci”, „Roblox. Podręcznik do gry” oraz „Roblox. Rocznik 2019”. Kolekcja to absolutna podstawa dla fanów Roblox i dla tych, którzy zaczynają dopiero swą przygodę z grą. To także świetna pomoc w każdej ekspedycji do świata Roblox. Książki trafiły do księgarń na terenie całej Polski.

Roblox to największa istniejąca platforma gamingowa online – zawiera ponad 40 milionów gier i miejsc do zobaczenia. Miesięcznie odwiedza ją ponad 70 milionów graczy, którzy spędzają w Robloxii ponad 960 milionów godzin, co czyni ją jedną z najlepszych internetowych platform rozrywkowych dla odbiorców poniżej 18. roku życia!

To zupełnie nowa generacja rozrywki, wirtualny niezwykły świat, w którym dzieci i młodzież mogą grać we współtworzone przez siebie gry. Roblox to niezwykłe walory edukacyjne i socjalizujące, potęga wyobraźni, kreatywności, a także nacisk na społeczność.

Weź udział w niezwykłym doświadczeniu, jakim jest zanurzenie się w świat Robloxa, buduj, poznawaj, ucz się i baw. Uzupełnieniem szaleństwa i mody związanej z grą są książki z oferty wydawnictwa Egmont – pełen ciekawostek o twórcach i stale rosnącej społeczności Robloxa „Rocznik 2019”, pełen wskazówek dla graczy podręcznik „Najlepsze gry przygodowe”, a także niezwykła „Encyklopedia postaci” wraz z dołączoną do książki figurką!

O KSIĄŻKACH:

Tytuł: „Roblox. Encyklopedia postaci”
Autor: Alexander Cox
Oprawa: twarda
Objętość: 144 strony
Cena: 69,99
ISBN: 978-83-281-1588-0

 

 

 

 

 

Encyklopedia postaci to prawdziwa gratka zarówno dla tych, którzy zaglądają na platformę od dawna, jak i dla osób, które rozpoczynają dopiero swą przygodę z Robloxią. Obszerny, pięknie wydany przewodnik przedstawia najbardziej znanych bohaterów uniwersum Roblox – począwszy od kreatywnych deweloperów, którzy stworzyli swoje ulubione gry, poprzez fantastyczne postacie z poszczególnych projektów, aż po internetowe gwiazdy, które odwiedzają platformę. Do książki dołączony jest prezent – ekskluzywna figurka Outrageus Buildermana, znanego wszystkim fanom Roblox.

 

Tytuł: „Roblox. Rocznik 2019”
Autor: Alexander Cox
Oprawa: twarda
Objętość: 72 strony
Cena: 29,99
ISBN: 978-83-281-1586-6

 

 

 

 

 

Rocznik Roblox zawiera informacje wprost od zespołu Roblox, co pozwoli bez problemu odnaleźć się w tym niezwykłym uniwersum. Czytelnik znajdzie tu nie tylko opisy najpopularniejszych gier na Roblox i obszerny katalog związanych z nimi  przedmiotów, ale także zakulisowe wieści z kwatery głównej Roblox, a przede wszystkim praktyczne wskazówki, które pozwolą wyjść cało z najbardziej niebezpiecznej rozgrywki! To absolutny niezbędnik nie tylko dla początkujących graczy!

 

Tytuł: „Roblox. Podręcznik do gry”
Autor: Alexander Cox
Oprawa: twarda
Objętość: 72 strony
Cena: 29,99
ISBN: 978-83-281-1586-6

 

 

 

 

 

Roblox. Podręcznik do gry to wymarzony kompan na każdą ekspedycję do tego świata! Dzięki zawartym tu wskazówkom w brawurowy sposób gracz ucieknie z więzienia, uratuje Ziemię przed katastrofą nuklearną i wygra walkę z przerażającymi bestiami najróżniejszych gatunków – od zombie aż po rekiny. Przewodnik wprowadzi każdego w arkana gry i najważniejsze obowiązujące w niej zasady. To absolutna podstawa dla fanów Roblox i dla tych, którzy zaczynają dopiero swą przygodę z platformą.