okladka

 

Najlepsze tytuły z 1. poziomu serii Czytam sobie pojawią się wkrótce na półkach w kioskach oraz salonikach prasowych w wyjątkowo korzystnej cenie i dodatkowo wzbogacone o naklejki!

Już 17 marca do sprzedaży trafi pierwsza część Star Wars. Droga Mocy, kolejne będą ukazywały się co dwa miesiące.

Seria Czytam sobie podbiła rynek wydawniczy i przekonała już setki tysięcy dzieci do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Co więcej – wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb nowych początkujących czytelników. Do dziś w serii znalazło się ponad 50 tytułów, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 1 000 000 egzemplarzy!

Oprócz kontynuacji serii podstawowej Wydawnictwo Egmont wprowadzi na rynek specjalnie wybrane tytuły z pierwszego poziomu w nowej odsłonie – w powiększonym zeszytowym formacie, z naklejkami i w atrakcyjnej cenie 6, 99 zł.

 

Jako pierwszy do sprzedaży trafi tytuł Star Wars. Droga Mocy o przygodach Luke’a Skywalkera pod czujnym okiem mistrza Yody.

Kolejne części będą ukazywały się co dwa miesiące w następującej kolejności: Figle
w fokarium
o stacji morskiej w Helu, Psotny Franek autorstwa mistrzyni rymów Agnieszki Frączek, Teoria pana Alberta o niezwykłym życiu Alberta Einsteina, Kto polubi Trolla autorstwa Zofii Staneckiej oraz Wyprawa na biegun o pełnej niebezpieczeństw ekspedycji Roalda Amundsena.

Czytam sobie to gwarancja nie tylko świetnej zabawy, lecz także sukcesu w samodzielnym czytaniu. Zatem czytajcie sobie i niech Moc będzie z Wami!

 

Polecamy!

Star Wars. Droga Mocy
Format 205×250
Kolorowe ilustracje
Zewnętrzny arkusz naklejek
Dyplom sukcesu
Cena 6, 99 zł

O serii:

Wiemy, jak ważna dla dzieci jest umiejętność samodzielnego czytania. I rodzice,
i podejmujący próby mali czytelnicy z utęsknieniem czekają, aż pojedyncze litery zaczną się składać w sylaby, a potem w słowa. Słowa w zdania, a te w fascynującą opowieść –
o smokach, księżniczkach czy piratach…

 

Istotne jest, aby taki pierwszy tekst nie tylko był dostosowany do możliwości dziecka, lecz także by oferował mądrą historię w pięknej szacie graficznej.

Seria Czytam sobie, adresowana do dzieci w wieku od 5 do 7 lat, spełnia wszystkie te wymogi. Jej założenia przygotowano z niezwykłą starannością, a wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrają.

Poziom pierwszy pod hasłem „składam słowa” oferuje teksty zawierające krótkie zdania
i tylko 23 podstawowe głoski w tekście pisanym. Dzieci ćwiczą głoskowanie. Na poziomie drugim teksty są dłuższe, a dzieci mogą ćwiczyć sylabizowanie. Poziom trzeci oferuje już teksty ze wszystkimi głoskami, dłuższe i bardziej złożone zdania, a także słowniczek trudniejszych słów użytych w tekście.

Poręczny format, duże litery i piękne kolorowe ilustracje dopełniają całości.

Sukces serii budują najlepsi polscy autorzy i ilustratorzy książek dla dzieci, którzy biorą udział w przedsięwzięciu. W serii publikowali już m.in.: Zofia Stanecka, Agnieszka Frączek, Joanna Olech, Wojciech Widłak, Grzegorz Kasdepke. Ich teksty pięknie zilustrowali Joanna Rusinek, Marianna Oklejak czy Daniel de Latour.

Miarą sukcesu Czytam sobie jest już ponad 40 tytułów, które dotychczas sprzedały się
w łącznym nakładzie ponad 1 000 000 egzemplarzy!

 

Dodatkowych informacji udzieli:
Katarzyna Chalas, Public Relations, Egmont Polska,
tel. 22 8384100 wew.201
e-mail: katarzyna.chalas@egmont.pl