My Little Pony to historia kucyka Twilight, który ma za zadanie znaleźć sobie przyjaciół i uczyć się o magii przyjaźni . Serial animowany oparty jest na serii zabawek My Little Pony i jest emitowany na kanale Mini Mini.

Dzielna Do i napiętnowany złodziej z Maraporu

Poznaj przygody nieustraszonej Dzielnej Do – idolki wszystkich zaczytanych kucyków!

Tym razem poszukiwaczka skarbów będzie miała przed sobą nie lada wyzwanie. Trzem osadom – Maraporowi, Lusitano i Ponypejom – grozi niebezpieczeństwo! Zaginęły bowiem magiczne przedmioty, które chroniły te miejsca przed wybuchem potężnego wulkanu. Dzielna Do postanawia odpowiedzieć na wezwanie tajemniczego ogiera i odnaleźć cenne artefakty. Czy zdoła uratować Trójmiasteczko przed nadciągającą katastrofą? Przekonaj się, czytając tę pełną napięcia książkę!

Książka z koralikami

Stwórz oryginalną biżuterię w stylu Rarity! W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym krok po kroku przygotujesz wymarzone akcesoria, a do tego garść porad dotyczących mody i stylu oraz mnóstwo inspiracji oraz miejsce na własne projekty! Dołączony do książki zestaw fantastycznych koralików z gumką pozwoli ci od razu zabrać się do zabawy!

My Little Pony. Książka do zabawy. Zgubione balony

Rozłóż książkę na podłodze, a znajdziesz się w środku opowieści! Pinkie Pie zgubiła baloniki. Od czego jednak ma się przyjaciółki? Kucyki nie pozostawią jej samej z tym problemem i pomogą w rozwiązaniu zagadki. Ta niezwykła książeczka to wyjątkowe połączenie fascynującej opowieści i panoramicznej scenki do zabawy, którą można rozłożyć na podłodze i bawić się w jej środku.