My Little Pony to historia kucyka Twilight, który ma za zadanie znaleźć sobie przyjaciół i uczyć się o magii przyjaźni . Serial animowany oparty jest na serii zabawek My Little Pony i jest emitowany na kanale Mini Mini.

1000 naklejek

Tysiąc bajecznie kolorowych naklejek, mnóstwo fascynujących zagadek i całe godziny wspaniałej zabawy! To wszystko znajdziesz w tej wyjątkowej książce, która zabierze cię w niezapomnianą podróż po świecie najnowszego filmu My Little Pony. Rozwiązuj zadania razem ze Spikiem, ucz się z Twilight Sparkle, figluj z Pinkie Pie, a przede wszystkim: strzeż się bezwzględnej Tempest i nieokiełznanego Storm Kinga!

Dzięki tej książce przeżyjesz ze swoimi ulubionymi bohaterami niesamowite przygody oraz poznasz ich nowych przyjaciół, którzy sprawią, że ta historia będzie jeszcze barwniejsza!

Atlas Świata My Little Pony

Ten wspaniały atlas zabierze cię w niezapomnianą podróż po Equestrii!

Czy wiesz, gdzie znajduje się dom Rainbow Dash? Czy znasz miejsce, w którym zabawa nie ma końca? Czy umiesz wskazać na mapie Nasze Miasteczko? Jeśli nie, to znaczy, że ta książka jest właśnie dla ciebie! Znajdziesz w niej mnóstwo ciekawostek i anegdot z każdego zakątka krainy kucyków. Oprócz tego poznasz rodziny Fluttershy i Pinkie Pie, odwiedzisz Babcię Smith na farmie Sweet Apple i zastukasz kopytkami w rytmie wodewilu w słonecznej Appleloosie. A to wszystko bez wychodzenia z domu! W tej niesamowitej wyprawie będzie ci towarzyszył Spike, z nim na pewno nie będziesz się nudzić!

Podczas zwiedzania możesz bawić się fantastyczną figurką swojego ulubionego smoczego bohatera!

My Little Pony – Szukaj i znajdź

Poznaj najnowsze przygody kucyków prosto z wielkiego ekranu i zabaw się w detektywa! Przeczytaj tę opowieść i wyrusz w pełną przygód podróż wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami, by odnaleźć ukryte postacie i przedmioty. Czy uda ci się wytropić je wszystkie?

Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy, Rarity, Applejack i Spike opuszczają Equestrię, by odszukać potężnego Storm Kinga, który pragnie posiąść całą magię. Droga do celu niestety okazuje się wyjątkowo trudna i pełna przeszkód. Czy mimo tego kucyki i Spike uratują Equestrię przed mroczną siłą?

Baw się także fantastyczną figurką komandor Tempest Shadow – jednej z wielu nowych bohaterów filmu „My Little Pony The Movie”!

Książka z koralikami

Stwórz oryginalną biżuterię w stylu Rarity! W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym krok po kroku przygotujesz wymarzone akcesoria, a do tego garść porad dotyczących mody i stylu oraz mnóstwo inspiracji oraz miejsce na własne projekty! Dołączony do książki zestaw fantastycznych koralików z gumką pozwoli ci od razu zabrać się do zabawy!

My Little Pony. Książka do zabawy. Zgubione balony

Rozłóż książkę na podłodze, a znajdziesz się w środku opowieści! Pinkie Pie zgubiła baloniki. Od czego jednak ma się przyjaciółki? Kucyki nie pozostawią jej samej z tym problemem i pomogą w rozwiązaniu zagadki. Ta niezwykła książeczka to wyjątkowe połączenie fascynującej opowieści i panoramicznej scenki do zabawy, którą można rozłożyć na podłodze i bawić się w jej środku.