Dla wszystkich miłośników disneyowskich Księżniczek

Każda dziewczynka chce być małą księżniczką. W naszych książkach poznacie historie filmowych księżniczek i znajdziecie mnóstwo kreatywnej zabawy.

Księżniczki znajdziesz w seriach m.in.:

Koloruj, czytaj, naklejaj, Bajkowa biblioteka, Chwyć bajeczkę, Złota Księga Bajek

Roszpunka i zaginiona laguna

Roszpunka nie jest typową księżniczką. Dopiero po osiemnastu latach spędzonych w zamknięciu na szczycie wieży wróciła do królestwa, by w końcu poznać swoich rodziców. Teraz musi zgłębić wszystkie tajniki królewskich obyczajów, w tym podstawy dworskiego siadania i składania ukłonów, choć tak naprawdę wolałaby malować obrazy i wspinać się po drzewach. W dodatku niespecjalnie przepada za noszeniem butów.

Cassandra z kolei nie jest typową dwórką. Jak na córkę kapitana straży przystało, od dziecka interesowała się bronią i kwestiami bezpieczeństwa kraju. Nic więc dziwnego, że Cassandra zamierza zostać żołnierzem, a niańczenie księżniczki niespecjalnie współgra z jej planami. Co gorsza, nic tak nie doprowadza jej do szału jak towarzystwo namolnego chłopaka księżniczki.

Wszystko się zmienia, gdy Roszpunka i Cassandra znajdują legendarną lagunę, która podobno skrywa klucz do niewyobrażalnej potęgi! Muszą nauczyć się działać wspólnie, by rozwikłać sekret królestwa… i to zanim wpadnie on w niepowołane ręce.

W tej książce czeka na ciebie pełna przygód i intryg opowieść o miłości i przeznaczeniu, a przede wszystkim – o przyjaźni.