Sklep Egmont.pl otrzymał 2 wyróżnienia w konkursie e-Commerce Polska awards 2017! Księgarnia została doceniona w 2 kategoriach: Strona Roku oraz Design Roku w grupie małych sklepów. Egmont był jedynym wydawcą wyróżnionym w konkursie, do którego wpłynęło łącznie ponad 150 zgłoszeń od podmiotów z różnych branż.

Konkurs jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, która skupia ponad 250 podmiotów, działających w branży e-commerce. Uroczysta gala przyznania nagród odbyła się 9 listopada 2017 roku w Warszawie. Podczas Gali ogłoszono Laureatów w 16 kategoriach e-Commerce Polska awards. Wyłoniono także Osobowości Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej.

Coroczna Gala organizowanych przez e-Izbę Konkursów, to święto podmiotów, które w sposób najbardziej efektywny i co ważne ze zrozumieniem swoich odbiorców rozwijają się i odnoszą sukcesy w pełnej wyzwań  transformacji cyfrowej. To oni wyznaczają kierunek dobrych praktyk i skutecznych działań, które mają znaczący wpływ na postęp cyfrowy w Polsce. Gratuluję Wydawnictwu Egmont, sklep zyskał przychylność oraz wzbudził zainteresowanie Jury Konkursu – mówi Patrycja SassStaniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.   

Sklep Egmont.pl działa w nowej odsłonie od maja 2017 roku. Jest w nim prezentowana pełna oferta Wydawnictwa Egmont. Ogromnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się publikowane przez Wydawnictwo komiksy, serie oraz gry. Sklep prowadzony jest przez firmę Ravelo.