Wydawnictwo Egmont Polska oraz Microsoft, producent konsoli Xbox One, zapraszają do strefy rozrywkowej „Xbox One” usytuowanej na stoisku EGMONT – numer 114 w sektorze D16 podczas 6. Warszawskich Targów Książki. Targi odbędą się w dniach 14-17 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na fanów Minecrafta będzie czekać specjalna niespodzianka od Egmont Polska! Nowa kolekcja jedynych oficjalnych poradników do gry, 2 serie breloków i karty Minecraft z 25 % rabatem z okazji Jubileuszu 25 Lat Wydawnictwa. Dla odwiedzających przygotowano również strefę rozrywkową z konsolami Xbox One i grą Minecraft.

Rozszerzone wersje publikacji o wszystkie nowe możliwości, takich hitów, jak „Poradnik dla początkujących”, „Poradnik dla budowniczych”, „Poradnik użytkowników czerwonego kamienia” i „Poradnik dla wojowników”, czekają na wszystkich ogarniętych szaleństwem i modą związaną z grą na stoisku numer 114, sektor D16. W każdej z książek zostały zaktualizowane informacje oraz grafika zgodnie z najnowszą stroną wizualną gry (wygląd bloków, obiektów, narzędzi, budowli) oraz jej funkcjonalnością.
Najnowsze pozycje książkowe z pewnością ułatwią funkcjonowanie w świecie MINECRAFTA – jednej z najpopularniejszych gier naszych czasów. Nie ma rzeczy, których nie można zbudować, ale od czego zacząć, mając tak wiele możliwości? I jak dorównać umiejętnościom najlepszych specjalistów w tej dziedzinie? Wszystkie książki okażą się niezwykle pomocne by stać się wybitnym budowniczym i ekspertem w świecie Minecrafta. Czytanie nigdy nie było tak ekscytujące!