Czasopismo dla dzieci „Regal Academy Magazyn” to zupełnie nowy tytuł w ofercie dostępnej na rynku prasowym. Pismo poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży już 9. marca 2017 roku. Dwumiesięcznik to nowe spojrzenie na nasze ulubione baśnie. Odbiorcami pisma są w szczególności dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym.

Uwielbiane na całym świecie zarówno przez dzieci, jak i dorosłych klasyczne postacie bajek: Kopciuszek, Roszpunka, czy Bestia doczekały się swoich potomków. Wnuczka Kopciuszka Rose to główna bohaterka nowego serialu telewizyjnego Regal Academy emitowanego na kanale dziecięcym Nickelodeon. Teraz również na łamach pisma „Regal Academy Magazyn” dzieci będą mogły śledzić losy nowej uczennicy i jej przyjaciół z Królewskiej Akademii Bajek – szkoły, którą zarządzają najbardziej znane baśniowe rodziny. Smoki, dużo humoru, niezwykły klimat szkoły i bohaterka, z którą utożsamiają się dziewczynki oraz ciekawe połączenie kanonu bajek znanych od lat z nowoczesną opowieścią to zachęta do interesującej rozrywki.

Czasopismo Królewskiej Akademii to przewodnik po najbardziej zaczarowanej szkole świata – marzeniu każdej dziewczynki. Nauczyciele i uczniowie z niej gwarantują dzieciom świetną zabawę i niezawodny sposób na nudę w domu, czy podczas wyjazdu. W poszczególnych numerach na czytelniczki będą czekać teksty, historyjki i komiks o perypetiach niezwykłych postaci. Na łamach magazynu interesująco zapowiadają się również liczne gry, zabawy, test i łamigłówki z udziałem bohaterów bajki.

W poszczególnych wydaniach na entuzjastów dobrej rozrywki będzie czekać dodatkowo plakat oraz prezent związany ze światem bohaterów. Do pierwszego numeru dołączony będzie zestaw modnej uczennicy: pantofelek-notes i szminka-długopis! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wyniesie 9,99 zł, a pierwszy numer dostępny będzie w sprzedaży już 9. marca 2017 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią reklamową, która obejmuje emisję spotów telewizyjnych, a także kampanię w mediach własnych Egmontu.

FORMUŁA WYDAWNICZA CZASOPISMA
Tytuł: „Regal Academy”
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Premiera: 9. marca 2017 r.
Grupa docelowa: dziewczynki, 6-9 lat
Cena: 9,99 zł
Redaktor naczelna: Izabela Farenholc
Liczba stron: 32
Licencjodawca: Rainbow S.r.l.

 

 

 

W ofercie wydawniczej Egmont Polska dostępne będą też książki z bohaterami Regal Academy. Więcej szczegółów na temat publikacji już wkrótce.

Wybrane okładki książek z wiosennej oferty Egmont Polska.