NAJLEPSZE PRZEWODNIKI PO FILMIE
Pierwsza książka i czasopismo na rynku z serii Star Wars. Łotr 1

Już 15. grudnia br. do kin w całej Polsce wchodzi superprodukcja Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie. Wraz z premierą filmu nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książka i czasopismo. Nie może Was to ominąć. Niech moc będzie z Wami!

Stworzony we współpracy z Lucasfilm, napisany przez znanego eksperta w dziedzinie Gwiezdnych wojen Pabla Hidalga, STAR WARS Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany to fotosy filmowe, szczegółowe sylwetki postaci, informacje z pierwszej ręki i niesamowite przekroje pojazdów. Czytelnik na stronach książki może obejrzeć wnętrze rebelianckiej kanonierki U-wing, poznać nowe planety i pradawne światy, odkryć genezę szturmowców śmierci i dowiedzieć się więcej o kryształach kyber i technologii Gwiazdy Śmierci, a tym samym dołączyć do rebelii zbudowanej na nadziei!

Po zakończonym seansie zawsze chcemy jeszcze dokładniej poznać losy postaci i zgłębić fantastyczny świat. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi magazyn, którego premiera już 20 grudnia br. Jego lektura przybliży fanom Sagi przeszłość i motywacje bohaterów Łotra 1, kulisy imperialnych intryg, tajniki Gwiazdy Śmierci, fakty dotyczące żołnierzy i wyposażenia Rebelii oraz Imperium. Dla fanów, aż 6 plakatów.

Star Wars. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany
Autor: Pablo Hidalgo
Ilustrator: Kemp Remillard
Przekład: Anna Hikiert, Błażej Niedziński, Ada Zabrzewska
Oprawa: twarda
Objętość: 200 stron
Format: 252×301
Cena: 69, 99 PLN
ISBN: 978-83-281-2095-2
Grupa docelowa: 16+
Premiera: 21.12.2016 (tylko w EMPIKu)
STAR WARS ŁOTR 1 (Prosto z ekranu 4/2016)
Cena: 9, 99 PLN
Premiera: 20.12.2016

Premiera kolejnych nowych tytułów w serii książek STAR WARS ŁOTR 1 już w styczniu. Więcej szczegółów wkrótce.